News from Dolný Lopašov
DOLNÝ LOPAŠOV - Toto sa len tak nevidí. Priaznivci dedinského futbalu v Dolnom Lopašove budú na rozhodujúci zápas o postup ešte dlho spomínať. Z napínavého duelu sa zrodila exhibícia domácich. Už dianie v prvom polčase ukázalo, kto je pánom na ...
V Dolnom Lopašove sa zrodilo futbalové prekvapenie: Z derby sa stala exhibícia
Tento komentár som napísal do obecných novín Dobrý deň, Dolný Lopašov, ktoré vydávame u nás už druhý rok. Vyvolal pár emotívnych reakcií. Napriek tomu si však stále myslím, že bolo nevyhnutné ho napísať.
Volebná pachuť v Dolnom Lopašove
V posledných komunálnych voľbách som si povedal, že mi záleží na tom, kam smeruje Dolný Lopašov a kandidoval som za poslanca obecného zastupiteľstva ako nezávislý. Z desiatich kandidátov som skončil na prvom mieste. Oficiálne sa zapojiť do ...
Prečo som sa takmer nestretol s prezidentom
Keby ste napísali výraz Dolný Lopašov do vyhľadávača teraz, zobrazí sa vám stránka Lepší Dolný Lopašov. Ide o iniciatívu mladého študenta Jakuba Tomiša a jeho kamarátov, ktorí sa rozhodli túto obec zlepšiť a zviditeľniť úplne iným – lepším spôsobom.
Ako mladí a šikovní ľudia dokázali „nakopnúť“ život v malej dedinke
V stredu 13. januára zastala pred neoznačeným policajným vozidlom v obci Dolný Lopašov Škoda Fabia. Vystúpili z nej dvaja muži, ktorí si medzi sebou vymenili miesto. Vodič si presadol na miesto spolujazdca a mladší z dvojice na miesto vodiča.
Opitý vodič chcel lišiacky prekabátiť policajtov. Na jednu banálnu vec však zabudol
Szerdán, a nagyszombati járásbeli Dolný Lopašov községben egy civil rendőrautó előtt állt meg egy Škoda Fabia. A kocsi két oldalán elöl ketten kiszálltak, majd helyet cseréltek. A fiatalabb ült be a volán mögé, az idősebb férfi pedig az anyósülésre.
Épp egy civil rendőrkocsi előtt cserélt helyet a részeg sofőr és utasa
Photos from Dolný Lopašov
Weather from Dolný Lopašov
Saturday, 25 of November
Overcast
Overcast 5.7º C
Maximum: 11º C
Low: 3° C
Humidity: 98%%
Visibility: 6 km
Saturday, 25 of November
Day
Chance of Rain
Chance of Rain
Maximum: 11º C
Low: 3° C
Sunday, 26 of November
Day
Overcast
Overcast
Maximum: 6º C
Low: -1° C
Monday, 27 of November
Day
Clear
Clear
Maximum: 6º C
Low: -3° C
Tuesday, 28 of November
Day
Clear
Clear
Maximum: 4º C
Low: -1° C
Hotels
Arrival
Departure