News from Úpor
Ves – Úpor, Čičarovce – Močarany. 16. kolo – 3. 4. 2016 o 15.30 hod.: Cejkov – Čičarovce, Močarany – Nac. Ves, Úpor – Lastomír, Kr. Chlmec – Palín, Petrovce n/L. – Vinné, Parchovany – Čierna n/T., Trakany – Kr. Liesková. 17. kolo – 10. 4. 2016 o 15.30 ...
Oslabil sa aj Úpor, lodivod Miroslav Michalec sa už nebude môcť spoľahnúť na služby skúsených Tomáša Krochtu, Jozefa Bandoľu a možno ani Martina Borčíka. Pokračovanie článku patrí k prémiovému obsahu Sme.sk. Aj vy môžete byť jeho predplatiteľom.
Veľká obmena kádra vo Vinnom, oslabený vstúpi do súťaže aj <b>Úpor</b>
Rada Středočeského kraje odsouhlasila na svém jednání dne 31. března 2014 vznik přírodních památek Minartice na Benešovsku a Úpor – Černínovsko na Mělnicku. Vyhlášení proběhlo za finanční podpory v rámci Operačního programu životního prostředí.
Rada vyhlásila nová chráněná území Minartice a <b>Úpor</b> – Černínovsko
Statek Úpor mezi Obřístvím a Zálezlicemi na Mělnicku se stává ikonou každých povodních. I letos se usedlost stala ostrovem uprostřed kalné vody. A i letos se na něj zaměřily objektivy fotoreportérů, kteří nad zaplavenými Čechami kroužili v letounech.
Symbol povodní. Voda potřetí sevřela statek u Mělníka. Letos, v roce 2006 i 2002
Ako Čas.sk informovala košická krajská policajná hovorkyňa Jana Demjanovičová, na ceste medzi obcami Úpor a Stanča (okres Trebišov) v stredu večer neznámy páchateľ fyzicky napadol Pavla (19) z Michalian. "Spôsobil mu dvanásť bodno-rezných rán na ...
Polícia: Kto a prečo takmer na smrť dobil mladého Paľa?
Hotels
Arrival
Departure