News from Poľany
Podpoľanie. Krásny kraj všade vôkol Poľany, aj na nej. Nedávno som sa vybral so zvolenskými turistami juhozápadným, teraz s bystrickými severozápadným Podpoľaním. Z Povraznika do Bystrice. Radšej chodím na akcie s klubmi turistov ako individuálne.
Severné Podpoľanie: Ponická 30-ka
Lebku najväčšej dravej šelmy z Poľany aj medvede, ktoré sa stali obeťami dopravných nehôd, môžete vidieť do 5. februára vo Zvolene na vlastné oči. Originálna výstava ponúka jedinečnú možnosť dozvedieť sa všetko o tomto fascinujúcom zvierati.
... na dnešnom slávnostnom zasadnutí členov Koordinačnej rady BR Poľana pri príležitosti 25. výročia od zaradenia pohoria Poľany do Programu UNESCO Človek a biosféra riaditeľka Správy Chránenej krajinnej oblasti - BR Poľana Vladimíra Fabríciusová.
Ľudia, ktorým učarila Poľana, chcú priniesť do regiónu nové myšlienky
DETVA/HRIŇOVÁ - Na základe podnetov občanov z Hriňovej a Detvy upozorňuje Správa CHKO-BR Poľana na výskyt medveďov v blízkosti sídiel a záhrad. Medvede môžu v tomto období schádzať z Poľany k ľudským obydliam. Ilustračné foto Zdroj:TASR/AP.
Medvede môžu v tomto období schádzať z <b>Poľany</b> k ľudským obydliam
Medvede môžu v tomto období schádzať z Poľany k ľudským obydliam. TASR, 4. októbra 2015 18:55. K stretom môže dôjsť najmä v nadchádzajúcich týždňoch, kedy je dostatok potravy pre toto zviera. Ilustračné foto Foto: TASR/František Iván. Detva/Hriňová ...
Medvede môžu v tomto období schádzať z <b>Poľany</b> k ľudským obydliam
V šou Farmár hľadá ženu sa u Petra z Poľany zišli nádejné nevesty, ktoré nevedeli prehrýzť sťažené životné podmienky. A tak bojkotovali aj jediné dve úlohy, ktoré im zadal. Situácia nakoniec vyústila do toho, že dve dievčatá statkár vyhodil a jeho ...
Škandálny odchod »neviest« z jojkárskej šou: Nepochopíte, čo sa dialo po vypnutí kamier!
Photos from Poľany
Weather from Poľany
Tuesday, 24 of April
Mostly Cloudy
Mostly Cloudy 14.2º C
Maximum: 23º C
Low: 12° C
Humidity: 81%%
Visibility: N/A km
Tuesday, 24 of April
Day
Partly Cloudy
Partly Cloudy
Maximum: 23º C
Low: 12° C
Wednesday, 25 of April
Day
Partly Cloudy
Partly Cloudy
Maximum: 26º C
Low: 13° C
Thursday, 26 of April
Day
Thunderstorm
Thunderstorm
Maximum: 24º C
Low: 11° C
Friday, 27 of April
Day
Clear
Clear
Maximum: 21º C
Low: 9° C
Zip Code from Poľany
076 84
Poľany
Hotels
Arrival
Departure